Bratislava – 22. novembra 2021 – Združenie miest a obcí Slovenska informuje, že v nadväznosti na vyhlášku Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok sa režim , ktorý nariaďuje zákaz resp. obmedzenie vstupu do priestorov prevádzok
nevzťahuje na mestské a obecné úrady, čo znamená, že vo vzťahu k občanom neplatia v zmysle vyhlášky žiadne obmedzenia okrem dodržiavania protipandemických opatrení: rúška, respirátory, dezinfekcia, odstupy, ...
Klienti (občania) teda nemajú povinnosť pri vstupe sa preukazovať negatívnym testom na covid-19, potvrdením o očkovaní alebo potvrdením o prekonaní ochorenia Covid-19.

Vážení občania,
v dňoch od 16.11.2021 do 18.11.2021 od 9.00 do 15.00 sa uskutoční vo dvore Obecného úradu zber nebezpečného odpadu /obaly od farieb, olejov, tuhé farby/.

Vážení občania,
pozývame vás na pravidelné skupinové cvičenie metódou SM systém pod vedením certifikovanej trénerky pani Tatiany Reindlovej.
📌Cvičiť by sa malo v priestoroch nášho kultúrneho domu, jeden deň v týždni a na výber máme buď v pondelok alebo vo štvrtok.
📌V prípade vášho predbežného záujmu, pošlite do 07.11.2021 t.j. nedeľa, správu s informáciou na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., ktorý deň vám vyhovuje.
📌SM systém predstavuje súbor cvičení zameraných na stabilizáciu a mobilizáciu chrbtice a zlepšenie stavu chrbtice.
📌Na cvičenie je potrebné elastické lanko/možnosť zakúpenia aj na mieste/, pohodlné oblečenie a dobrú náladu.
📌Bližšie informácie a články nájdete nižšie.